• Darmowa wysyłka od 170 zł (kurier 24h)
 • Produkty najwyższej jakości
Opcje przeglądania
Cena
 • od
  do

 

Gwarancja najwyższej jakości

 

Powtarzalność parti produkcyjnej

 

Produkty prosto od producenta

 

Darmowa dostawa od 170zł

 

Innowacyjna formuła

Suplementy diety i odżywki dla sportowców

Nasz sklep z odżywkami i suplementami diety oferuje produkty dla sportowców zawodowych i amatorów, miłośników siłowni, fitnessu i zdrowego trybu życia.

Nasz asortyment obejmuje różnorodne odżywki i suplementy diety wspomagające osiąganie konkretnych celów i wyników treningowych, ale też wspierające ogólny stan zdrowia i kondycję.

Oferujemy doskonałe odżywki i suplementy diety dla kobiet i mężczyzn, osób początkujących, jak i zaawansowanych, profesjonalnych sportowców. Mamy produkty na masę i redukcję, pomagające w kształtowaniu sylwetki, siły czy wydolności. Sprzedajemy również suplementy witaminowe i mineralne, które pomagają budować odporność i zapewniają prawidłowe działanie organizmu.

W naszym asortymencie znaleźć można suplementy i odżywki marki własnej (Ravel Sport Ingredients®), jak i zaufanych, sprawdzonych partnerów (np. Coolturysta). Wszystkie gwarantują wyjątkową skuteczność i pełne bezpieczeństwo.

Kreatyna Monohydrat cytrynowa proszek 500g

Kreatyna Monohydrat cytrynowa proszek 500g

Cena: 52,99 zł 84,90 zł
szt.
zobacz więcejzobacz więcej
Białko Whey Protein High Quality Bananowe 4kg

Białko Whey Protein High Quality Bananowe 4kg

Cena: 279,00 zł 389,00 zł
szt.
zobacz więcejzobacz więcej
Białko Whey Protein High Quality Nauralne 4kg

Białko Whey Protein High Quality Nauralne 4kg

Cena: 276,99 zł 398,60 zł
szt.
zobacz więcejzobacz więcej
RSI TCM Kreatyna Jabłczan smak naturalny

RSI TCM Kreatyna Jabłczan smak naturalny

Cena: 66,99 zł 84,90 zł
szt.
zobacz więcejzobacz więcej
Kreatyna Monohydrat 500 g

Kreatyna Monohydrat 500 g

Cena: 94,99 zł
szt.
zobacz więcejzobacz więcej
Witamina C   L-askorbinian sodu 200g

Witamina C L-askorbinian sodu 200g

Cena: 19,99 zł 25,00 zł
szt.
zobacz więcejzobacz więcej
Białko Whey Protein High Quality Waniliowe 4kg

Białko Whey Protein High Quality Waniliowe 4kg

Cena: 279,00 zł 398,60 zł
szt.
zobacz więcejzobacz więcej
RSI L-karnityna pure 150g

RSI L-karnityna pure 150g

Cena: 54,99 zł 68,99 zł
szt.
zobacz więcejzobacz więcej
RSI Maltodekstrin 500g

RSI Maltodekstrin 500g

Cena: 19,99 zł
szt.
zobacz więcejzobacz więcej
BCAA 2-1-1 INSTANT MAX 500g

BCAA 2-1-1 INSTANT MAX 500g

Cena: 55,00 zł
szt.
zobacz więcejzobacz więcej

Odżywki dla początkujących i zaawansowanych

W naszym sklepie dostępne są odżywki i suplementy diety dla początkujących i zaawansowanych miłośników sportu i zdrowego trybu życia. Produkty te należy bowiem dopasować do intensywności treningów, konkretnych celów, budowy ciała czy indywidualnego zapotrzebowania na konkretne substancje.

Suplementy dla początkujących

Odżywki dla początkujących sportowców czy adeptów fitnessu służą kilku celom. Po pierwsze powinny zapewnić energię niezbędną do podejmowania regularnych treningów. Po drugie, mają przyspieszyć uzyskanie realnych wyników, co pozwala na szybką poprawę kondycji i doskonale wpływa na motywację do dalszego działania.

Popularną odżywką dla początkujących jest więc białko, które wspomaga budowę masy mięśniowej i regenerację tkanek po treningach. Z jednej strony mamy więc szybsze i wyraźniejsze efekty treningowe związane z budowaniem sylwetki, zwiększeniem siły i wydolności mięśni. Z drugiej natomiast szybszą regenerację, co oznacza mniej problemów (np. bólu, zakwasów itd.) w okresie potreningowym.

Innym popularnym suplementem dla początkujących jest kreatyna. To substancja, która bierze ważny udział w procesach energetycznych zachodzących w mięśniach. Jej suplementacja pomaga zatem w dostarczeniu mięśniom paliwa, dzięki czemu zwiększa siłę i wytrzymałość. To pewny sposób na lepsze wyniki treningowe.

Odżywki dla zaawansowanych

Osoby zaawansowane (np. profesjonalni sportowcy) również chętnie sięgają po odżywki i suplementy diety. Oni również korzystają z białka czy kreatyny, ale często stosują również bardziej ukierunkowaną suplementację.

Mając ugruntowane podstawy, mogą skupić uwagę na osiąganiu bardzo konkretnych wyników — dalszym budowaniu masy, redukcji tkanki tłuszczowej, zwiększaniu siły, wytrzymałości czy wspomaganiu regeneracji po treningach. Mogą więc skuteczniej i bardziej świadomie dostosowywać odżywki i suplementy diety do własnych, indywidualnych potrzeb, celów i preferencji.

Zamiast po pełnowartościowe białko sięgają np. po konkretne aminokwasy. Stosują BCAA kluczowe dla odbudowy i regeneracji mięśni, beta-alaninę neutralizującą kwas mlekowy i opóźniającą zmęczenie oraz specjalistyczne pre- i post-workouty dające konkretne efekty przed lub po treningach.

Odżywki i suplementydiety dla zaawansowanych mają więc zapewnić dalszą skuteczną poprawę wyników treningowych lub utrzymanie osiągniętej kondycji, siły, wydolności czy rzeźby ciała.

Odżywki i suplementy dla kobiet i mężczyzn

Sprzedajemy skuteczne, bezpieczne odżywki i suplementy dla kobiet i mężczyzn. Różnice między płciami dotyczą przecież nie tylko budowy ciała, ale również gospodarki hormonalnej czy zaleceń dietetycznych.

Kwestie suplementacji kobiet i mężczyzn różnią się zatem, ale nie tak bardzo, jak mogłoby się wydawać. Mechanizmy metaboliczne, funkcjonowanie mięśni czy kwestie związane ze spalaniem tkanki tłuszczowej są bowiem takie same dla obu płci.

Wbrew powszechnej opinii nie ma też twardych dowodów na to, by najbardziej popularne odżywki dla sportowców (np. białko lub kreatyna) wpływały negatywnie na układ hormonalny. Są to zatem suplementy odpowiednie dla kobiet i mężczyzn.

Nieco inne mogą być natomiast zalecane dawki, co wiąże się raczej z odmiennymi zaleceniami dietetycznymi (np. limitem dobowego spożycia kalorii) niż wpływem odżywek i suplementów na specyficzne dla płci problemy zdrowotne.

Niemniej kobiety i mężczyźni często świadomie sięgają po inne suplementy diety, wybierając takie o specyficznym, ukierunkowanym działaniu.

Suplementy diety dla mężczyzn

Suplementy dla mężczyzn częściej służą do rozbudowy mięśni i budowania siły. Są to zatem różne odżywki białkowe, kreatyna, ale też węglowodany zapewniające zastrzyki energetyczne niezbędne przy bardzo intensywnym wysiłku.

Mężczyźni chętnie też sięgają po suplementy diety wzbogacone o substancje prozdrowotne. Przede wszystkim cenią te dodatki, które pozytywnie działają na wątrobę, serce, układ trawienny czy prostatę.

Szczególną uwagę warto poświęcić dawkowaniu. Mężczyźni znacznie częściej niż kobiety mają bowiem tendencję do nadmiernego zażywania odżywek i suplementów diety, szczególnie tych, które mają zapewniać rozrost mięśni. Dobrym pomysłem może być zatem wybór suplementów już porcjowanych — w formie tabletek czy kapsułek — a nie proszków do samodzielnego odmierzania. Łatwiej wtedy kontrolować dawkę i zachować umiar.

Suplementy diety dla kobiet

Kobiety częściej niż po odżywki na rozrost mięśni sięgają po suplementy mające zapewnić efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej. Są to więc różnego rodzaju termogeniki przyspieszające metabolizm i spalanie kalorii.

Warto jednak nadmienić, że klasyczne odżywki białkowe również mogą wspomagać odchudzanie, o ile zastąpimy nimi aminokwasy. Będą wtedy alternatywnym źródłem energii, które może pomóc w zrównoważeniu diety i osiągnięciu ujemnego bilansu kalorycznego. Będzie to zatem to samo białko, które bierze się na masę, ale ze względu na zbilansowanie diety, będzie ono pełniło inną funkcję.

Oczywiście odżywki i suplementy dla kobiet to nie tylko środki na odchudzanie. Panie również chętnie sięgają po białko czy kreatynę w celu budowania mięśni, poprawy ich wydolności czy siły. Przeważnie stosują jednak znacznie niższe dawki.

Co więcej, suplementy dla kobiet częściej są wzbogacane o dodatkowe substancje mające zapewnić nie tylko dobrą kondycję, ale i wygląd. Różne witaminy, minerały czy wyciągi roślinne pomagają zadbać o skórę, paznokcie i włosy. Wiele odżywek dla kobiet wzbogaca się wapniem, żelazem czy kwasami tłuszczowymi Omega-3. Te elementy wpływają zarówno na wygląd, jak i specyficzne dla kobiet potrzeby i problemy.

O ile zatem suplementy dla kobiet i mężczyzn często mają taką samą główną substancję, o tyle mogą zasadniczo różnić się dodatkami. Warto więc sięgać po te produkty, które odpowiadają na aktualne potrzeby konkretnej osoby.

Odżywki i suplementy diety dla sportowców

W naszym sklepie dostępne są wysokiej jakości odżywki i suplementy dla sportowców. To skuteczne i bezpieczne produkty pomagające w osiąganiu lepszych wyników sportowych i utrzymaniu zdrowego trybu życia.

Nasze odżywki wspierają potrzeby żywieniowe osób aktywnych, zapewniają optymalną wydolność organizmu czy pomagają w kształtowaniu sylwetki. Mamy więc odżywki na masę i redukcję, a także suplementy witaminowe i mineralne.

Suplementy na masę

Naszym klientom oferujemy szeroki asortyment różnego rodzaju odżywek na masę. To m.in. kompleksowe białka i wyizolowane aminokwasy, ale również kreatyna czy rozmaite gainery. Wspierają one tworzenie tkanki mięśniowej, a więc pomagają w podnoszeniu siły i wytrzymałości oraz w budowaniu sylwetki.

 • Aminokwasy — poza tzw. białkiem pełnowartościowym (zawierającym komplet aminokwasów egzogennych) sprzedajemy również wyizolowane aminokwasy o konkretniejszym, bardziej celowym działaniu. To m.in. suplementy zawierające popularne aminokwasy rozgałęzione BCAA, ale również l-glutaminę, l-karnitynę l-argininę itp.
 • Kreatyna — to jeden z najlepiej przebadanych, a jednocześnie najchętniej stosowanych suplementów diety dla sportowców. Istnieją dosłownie setki badań naukowych potwierdzających pozytywny wpływ suplementacji kreatyny na wyniki treningowe. Substancja ta bierze bowiem istotny udział w procesach energetycznych zachodzących w komórkach mięśniowych. Przyjmowanie kreatyny pozwala na zbudowanie większych rezerw energetycznych i szybszą ich odbudowę po treningu. W praktyce oznacza to większą siłę i wytrzymałość oraz skuteczniejszą regenerację. W naszym sklepie znajdziesz kreatynę pod różnymi postaciami — w formie czystego monohydratu, prostych związków (np. z kwasami) np. TCM, ale też w postaci stacków kreatyny (mieszanek różnych form).
 • Gainery — wśród suplementów na masę wyróżnić trzeba również tzw. gainery. To specjalnie skomponowane mieszanki, w których znajdziemy odpowiednio dobrane węglowodany i białka, a często również inne składniki. Ich celem jest dostarczenie do organizmu niezbędnego materiału budulcowego mięśni, jak i kalorii potrzebnych przy intensywnym wysiłku. Doskonale sprawdzają się u osób, które mają problemy z przybieraniem na masie i tych z wysokim zapotrzebowaniem kalorycznym.

Suplementy na redukcję

Oferujemy także szeroki wybór suplementów diety na redukcję tkanki tłuszczowej. Pomagają one w zrzuceniu zbędnych kilogramów, jak i w zachowaniu idealnej sylwetki i uniknięciu efektu jo-jo. To przede wszystkim różne termogeniki (tzw. “spalacze tłuszczu”, ale także białka i aminokwasy.

 • Białka na redukcję — odpowiednio stosowane odżywki białkowe (pełnowartościowe, jak i wyizolowane aminokwasy) mogą być doskonałą alternatywą dla węglowodanów. Mają bowiem podobną kaloryczność, ale inny metabolizm. Rozkład białek jest dla organizmu trudniejszy niż rozkład cukrów, więc pozyskiwanie z nich energii jest mniej efektywne. To oznacza, że zastąpienie węglowodanów białkiem może być skutecznym sposobem na uzyskanie ujemnego bilansu kalorycznego (takiego stanu, w którym spalamy więcej kalorii, niż przyjmujemy), a to jest kluczem do redukcji.
 • Termogeniki — skutecznymi suplementami na redukcję są też termogeniki potocznie nazywane spalaczami tłuszczu. To substancje, które przyspieszają procesy metaboliczne związane ze spalaniem tłuszczu. Zaliczają się tu niektóre aminokwasy (np. l-karnityna), ale także kofeina, ekstrakty z zielonej herbaty czy niektórych owoców. Przyspieszając metabolizm, pomagają one w osiągnięciu ujemnego bilansu kalorycznego.

Witaminy i minerały

Oferujemy również witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Znaleźć można u nas różnorodne witaminy w postaci wyizolowanej (np. w kapsułkach), jak i w postaci dodatków do innych suplementów, odżywek i produktów (np. w formie oleju wzbogaconego witaminą D). Wybrać możesz również odżywki białkowe, węglowodany czy suplementy kreatynowe wzbogacone witaminami i minerałami.

Zapewniamy, że wszystkie suplementy dla sportowców dostępne w naszym sklepie są produktami najwyższej jakości. Odpowiednio opracowane formuły i starannie dobrane składniki gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo. Z kolei szeroki wybór odżywek i suplementów diety pozwala każdemu dobrać odpowiedni produkt do własnych potrzeb i preferencji.

 

 

strona główna do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl