• Darmowa wysyłka od 170 zł (kurier 24h)
  • Produkty najwyższej jakości

Firma Firma

Ravel Sport Ingredients® to marka, dbająca o sportowców oraz ludzi ceniących zdrowy tryb życia.
Dzięki doświadczeniu i stosowaniu rozwiązań przyjaznych dla klienta, jesteśmy producentem suplementów diety i odżywek, docenionym przez wielu europejskich sportowców.
To, co odróżnia nas i nasze produkty od innych firm, to ogromna praktyka i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i tworzeniu własnych, innowacyjnych receptur w standardzie zakładu o najwyższych normach higienicznych oraz sanitarnych.
RSI® to preparaty wytwarzane w oparciu o najwyższej jakości, sprawdzone i przebadane komponenty.
Wybierając odżywki i suplementy diety oznaczone naszą marką, możecie być pewni, że stosujecie jedynie pełnowartościowe i bezpieczne preparaty, wolne od jakichkolwiek składników, choćby w najmniejszym stopniu zagrażających zdrowiu.
To właśnie zdrowie jest najwyższą wartością, dlatego dokładamy wszelkich starań i wdrażamy nowoczesne technologie produkcyjne, zapewniające pełne bezpieczeństwo i skuteczność odżywek i suplementów diety sygnowanych marką RSI®.

Nasze produkty przeznaczone są dla sportowców z każdej dziedziny sportu i osób prowadzących aktywny tryb życia.
Marka RSI® powstała dla ludzi ceniących sobie naturalność produktów sportowych oraz ich skuteczność.
Gwarantujemy doskonałe, konkurencyjne ceny, dostępne na każdą kieszeń.
Ponadto wciąż poszerzamy ofertę, proponując nowe, jeszcze lepsze rozwiązania.
Jedną z takich nowości i jednocześnie absolutnym hitem jest chleb proteinowy o zwiększonej zawartości białka i niskiej wartości węglowodanowej. Chleb proteinowy zapakowany w wygodną torebkę umożliwia przygotowanie świeżego, zdrowego i niskokalorycznego pieczywa w domu o każdej porze.

 

 

 

Ravel Sport Ingredients® wdraża najnowocześniejsze procedury technologiczne w zakresie pozyskiwania składników, produkcji odżywek i suplementów, a także pakowania, przechowywania
i dystrybucji. Nic nie pozostawiamy przypadkowi. Wszystkie elementy są monitorowane i kontrolowane pod względem zachowania najwyższych standardów jakościowych. Dzięki temu nasze produkty doceniają sportowcy i osoby, dbające o zdrowy, aktywny tryb życia.

Naszą dewizą jest najwyższa światowa jakość oraz niska cena, przystępna dla każdego.
Oferujemy sprzedaż detaliczną i hurtową. Nasze produkty można kupić w sklepie on-line lub jednym z wielu punktów partnerskich.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą RSI®.
Życzymy skutecznych treningów i szybkiego osiągnięcia zamierzonych rezultatów dietetycznych.

strona główna do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl